„POMOC FRANKOWICZOM” – SPOTKANIE INFORMACYJNO-SZKOLENIOWE – 11 STYCZEŃ 2017r.

administrator 12 stycznia 2017

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami wraz z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy oraz kancelaria Votum S.A. dn. 11.01.2017r. zorganizowało bezpłatne spotkanie informacyjno – szkoleniowe  pt. Pomoc Frankowiczom – jak uzyskać zwrot nadpłaconych rat, ubezpieczenie niskiego wkładu i pomóc poszkodowanym przez banki”

Prowadzącymi byli:  Grzegorz Celeban – Dyrektor Generalny Votum S.A., oraz Kacper Jankowski – Kierownik Działu Prawnego, Lider Merytoryczny Projektu „Pomoc dla Frankowiczów”

Miejsce szkolenia: Hotel DANA w Szczecinie al. Wyzwolenia 50 sala A

Informacje dot. spotkania:

Na tym szkoleniu dowiedzieliście się Państwo w jaki sposób, możecie pomóc swoim klientom, którzy kiedyś nawet w 2004 roku (wbrew temu co się obiegowo powtarza – taka sprawa nie jest przedawniona!) zaciągnęli tzw. „kredyt frankowy” i na skutek zmian gospodarczych, które doskonale Państwo znacie, dziś maja kilkadziesiąt procent wyższa zadłużenie niż zaciągnięte, zdecydowanie wyższą ratę, a często wynikające z tego spore problemy finansowe.

Rozwiązanie choćby w części na ten moment tego problemu umożliwi wielu frankowiczom urealnienie zadłużenia, przez co będą mogli w końcu SPRZEDAĆ tę nieruchomość, a chyba nie trzeba wspominać z jaką korzyścią wiąże się to dla Państwa.

Na szkoleniu zaprezentowano sposoby, na pomoc ludziom poszkodowanym, które stwarzają dla Państwa możliwość zdobycia klienta GOTÓWKOWEGO na zakup nieruchomości.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu 🙂