BAL RYNKU NIERUCHOMOŚCI – 21/22 STYCZEŃ 2017r.

administrator 24 stycznia 2017

BAL RYNKU NIERUCHOMOŚCI zorganizowany przez ZSPON w dn. 21/22 stycznia 2017 r.w Międzyzdrojach za nami…

Podziękowania dla sponsorów Balu Rynku Nieruchomości:

Tegoroczny Bal Rynku Nieruchomości ZSPON za nami…Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale 😉
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wyśmienite towarzystwo oraz świetną zabawę. Miło było nam gościć tak wiele osób z Polski, bawili się z nami goście z Krakowa, Wrocławia, Lublina, Torunia, Warszawy, Koszalina, Drawska…dziękujemy:) Mieliśmy zaszczyt gościć Prezydenta PFRN p. Andrzeja Pióreckiego, Prezesa Stowarzyszenia Rzeczoznawców p. Grzegorza Kostka oraz przedstawicieli z innych STOWARZYSZEŃ z Polski.  Byli również z nami panowie Mikołaj Stępień, Robert Makutynowicz, Michał Rozwałka z Asari.pl

Składamy podziękowania firmom, które zechciały wesprzeć organizację naszej imprezy a były to:  Otodom.pl, Concordia Polska, Saga Brokers oraz Domiporta.pl.

Dziękujemy również dr Aleksandrowi Binsztokowi za świetnie przeprowadzone szkolenie, nie zabrakło w nim profesjonalizmu oraz przemiłej atmosfery 😉
Podziękowania składamy również Dyrekcji oraz personelowi hotelu Aurora w Międzyzdrojach za kompetentną i miłą obsługę oraz wyśmienitą kuchnię 😉

A było to tak:

Dzień rozpoczęliśmy szkoleniem pt. „MOWA CIAŁA, CZYLI JAK POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POWINIEN KSZTAŁTOWAĆ SWÓJ PRZEKAZ NIEWERBALNY I JAK POPRAWNIE ODCZYTYWAĆ INTENCJE KLIENTA”. Szkolenie było na najwyższym poziomie, było też zabawowo 😉 Pod koniec szkolenia prowadzący poprzez wspólną zabawę świetnie zintegrował uczestników szkolenia, był to wstęp do świetnej zabawy 😉
Po szkoleniu tradycyjnie poszliśmy na kulki 😉
A po kulkach..Ach co to był za bal, piękny bal…😉Zobaczcie jak się fajnie bawiliśmy, Ci, co nie byli niech żałują 😉
Następna taka impreza już za rok 😉
Zapraszamy i do zobaczenia 😉

(Foto: ZSPON)