BEZPIECZNY NAJEM 2017 – Skorzystaj z pomocy ekspertów

administrator 16 sierpnia 2017

Zaczął się czas wzmożonej aktywności na rynku nieruchomości – studenci zaczynają szukać mieszkań do wynajęcia. Dlatego 15 sierpnia 2017r. Polska Federacja Rynku Nieruchomości wraz z regionalnymi Stowarzyszeniami rusza z kolejną edycją ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „BEZPIECZNY NAJEM 2017”.

Warto pamiętać, że profesjonalnych pośredników można łatwo znaleźć w Centralnym Rejestrze PFRN (www.rejestr.pfrn.pl), w którym widnieje już ponad 8 tys. nazwisk, w tym oczywiście pośrednicy z Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami.

Każdego roku do akcji „BEZPIECZNY NAJEM” przystępuje około 200 biur nieruchomości z całego kraju. Pośrednicy pomagają najczęściej w szukaniu mieszkań dwupokojowych lub kawalerek w atrakcyjnej cenie, położonych blisko uczelni oraz o dobrym standardzie wykończenia i wyposażenia. Studenci są zainteresowani lokalami umeblowanymi, z pralką, lodówką i – obowiązkowo – dostępem do Internetu.

Pośrednicy pomagają też – zarówno wynajmującym, jak i najemcom – przejść przez wszystkie niezbędne procedury i bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Biura z ZSPON biorące udział w akcji „Bezpieczny Najem 2017r. „:

 

Weber Nieruchomości
Szczecin, Ul. Monte Cassino 1/13 (parter, wejście od ul. Rayskiego)

Kontakt:
Monika Weber
Tel. 665 808 908

___________________________________________________

PIONIER Nieruchomości
Szczecin, ul. Kaszubska 52

Kontakt:
Bożena Jaszczyńska
tel. 501-78-08-08
pionier@pionier.nieruchomosc.pl
www.pioniernieruchomosci.com

___________________________________________________

CIEPLIŃSKI NIERUCHOMOŚCI
u. Ks. Bogusława X 45/2, Szczecin

Kontakt:
Anna Cieplińska
ania@cieplinski.nieruchomosci.pl

___________________________________________________

NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA
Szczecin, Al. Boh.Warszawy 97

Kontakt:

Tel. +48 91 454 10 10
Fax. +48 91 454 10 10
Kom. +48 664 92 84 84
Kom + 48 604 52 84 84

e-mail: nieruchomosci@nyczka.eu

___________________________________________________

Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo na stronie PFRN

https://rejestr.pfrn.pl/tekst,175,bezpieczny-najem-2017-skorzystaj-z-pomocy-ekspertow

ZAPRASZAMY SERDECZNIE 🙂