SZKOLENIE – „NOWOCZESNY MARKETING DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI”- 26.03.2018r.-Szczecin, 27.03.2018r. – Koszalin

administrator 8 marca 2018

Zaprasza na szkolenie pt.

NOWOCZESNY MARKETING DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI”

TERMIN: 26.03.2018r. – SZCZECIN

27.03.2018r. – KOSZALIN

Godziny szkolenia: 10:00 – 16:00

Organizator: ZSPON

Prowadzący: Konrad Bernaciak

Miejsce szkolenia: Szczecin – Hotel NOVOTEL,sala Amber 1, ul. 3 Maja 31

Koszalin – Koszalińska Izba Przemysłowo- Handlowa, Pl. Wolności 75

NOWOCZESNY MARKETING DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI

Praktyczna wiedza, która pozwoli Ci postawić pierwsze kroki na drodze do zbudowania stabilnego, dodatkowego kanału marketingowego dla twojej firmy. Na szkoleniu zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli co od razu efektywnie prowadzić działania reklamowe w Internecie.

Jeden dzień Dwa szkoleniadla POCZĄTKUJĄCYCH oraz dla ŚREDNIOZAAWANSOWNYCH

PROWADZĄCY:

KONRAD BERNACIAK- od ponad 8 lat zajmuje się nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym oraz szeroko pojętym marketingiem dla biur nieruchomości.

W 2017 roku przeprowadził ok. 20 szkoleń w temacie nowoczesnego marketingu dedykowanych specjalnie dla Biur Nieruchomości. W szkoleniach wzięło udział łącznie ponad 300 Pośredników. Ponieważ przez lata pracował jako Pośrednik doskonale rozumie specyfikę pozyskiwania klienta w takim biznesie. Na co dzień pracuje z zespołem programistów i marketingowców rozwijając narzędzia ułatwiające Biurom Nieruchomości pozyskanie klientów i sprzedaż nieruchomości, jednak Jego domeną cały czas pozostaje sprzedaż i kontakt z klientem. Nawet zawiłe zagadnienia związane z częścią techniczną prowadzenia kampanii reklamowych jest w stanie przełożyć na język zrozumiały dla osób, które są specjalistami w branży nieruchomości a nie koniecznie również w obszarze IT. Link do profili social media: https://www.facebook.com/bernaciak,   https://www.linkedin.com/in/kbernaciak/.

Program szkolenia:

Część 1. Nowe źródła klientów dla biur nieruchomości (POZIOM PODSTAWOWY, 4h., rekomendowane max 30 osób):

– Podstawy obecności w Internaucie

– Google Adwords

– Facebook Ads

– Reklama remarketingowa

Czego się dowiesz:

Na tym szkleniu uzyskasz podstawowe informacje dotyczące kanałów reklamowych, które w najbliższym czasie będą kluczowe dla twojej firmy. Dowiesz się jak możesz zbilansować straty klientów związane z wycofaniem ofert z portali ogłoszeniowych. Poznasz rozwiązanie umożliwiające precyzyjne docieranie do klientów zainteresowanych zakupem lub najmem nieruchomości.

Jakiej wiedzy potrzebuję aby brać udział w szkoleniu?

Do tego szkolenie nie potrzebujesz żadnej dodatkowej wiedzy związanej z reklamą w intrnecie. Jest to podstawowe szkolenie, które ma Cię zapoznać z dostępnymi możliwościami.

Część 2. Podstawy reklamy na Facebooku (POZIOM ŚREDNIOZAWANSOWNY, 3h, rekomendowane max 30 osób):

– Facebook Ads krok po kroku

– Konfiguracja pierwszej kampanie reklamowej

– Podnoszenie skuteczności kampanii dzięki Facebook Pixel

Czego się dowiesz:

Nauczysz się konfigurować kampanie przy użyciu Business Menagera, zapoznasz się z rodzajami reklam oraz sposobami na precyzyjne targowanie. Dowiesz się jak zmniejszać koszty prowadzenie reklam dzięki testowaniu skuteczności reklam na mniejszych podgrupach w celu wybrania optymalnej grupy docelowej. Dowiesz się jak dotrzeć do reklamą do osób szukających nieruchomości konkretnego typu.

Jakiej wiedzy potrzebuję aby brać udział w szkoleniu?

Wiesz co to Facebook Ads i masz za sobą już pierwsze uruchomione kampanie.

=============================================================

Koszty:

Szkolenie z przerwą kawową oraz bufetem kanapkowym w cenie szkolenia.

  • Członkowie ZSPON, którzy nie zalegają w opłatach składek członkowskich oraz ich pracownicy – 123zł brutto.
  • Pozostałe osoby– 246zł brutto.

Pracowników zgłasza Członek ZSPON!!!

Sposób zgłaszania uczestnictwa:
Prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy zspon@zspon.pl do dnia 22.03.2018r.

Zgłoszenie jest ważne tylko z Formularzem zgłoszeniowym i dowodem wpłaty.

Sposób zapłaty:

Za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać zapłaty przelewem do dnia 22.03.2018r. w tytule przelewu proszę wpisaćSzkolenie data, nazwa biura, nazwiska osób uczestniczących w szkoleniu.”

Formularz zgłoszeniowy_SZCZECIN

Formularz zgłoszeniowy_KOSZALIN


Nr konta
BANK BGŻ 43203000451110000004075950

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU 🙂

tagi : marketing dla nieruchomości, marketing dla deweloperów