SZKOLENIE – RODO-czyli… strach ma wielkie oczy – 19.04.2018r.

administrator 23 kwietnia 2018

Szanowni Państwo !

Za nami szkolenie pt. RODO, czyli… strach ma wielkie oczy.”, zorganizowane przez ZSPON dn. 19.04.2018r.

Szkolenie poprowadził dla nas radca prawny Piotr Dobrowolski, dziękujemy za profesjonalne i praktyczne przekazanie wiedzy z bardzo trudnego tematu, jakim jest RODO.

Szkolenie poświęcone było głównie tematowi RODO – podczas szkolenia zostały omówione zasady ochrony danych osobowych przewidziane w ogólnym rozporządzeniu unijnym o ochronie danych osobowych, które zastąpią obowiązujące dotychczas ramy prawne ochrony danych osobowych, zostały zaprezentowane także informacje na temat nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych. Podczas szkolenia omówione zostały zmiany po 1 stycznia 2018r. m.in. Prawo pierwokupu z ustawy Prawo wodne, zmiany ustawy o ochronie praw lokatorów, zmiany ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w szkoleniu i do zobaczenia na kolejnych naszych szkoleniach oraz spotkaniach.

Poniżej kilka zdjęć (Foto ZSPON):