Portal DobryAdres.pl

Stowarzyszenie posiada własny portal nieruchomości – www.dobryadres.pl

Portal dobryadres.pl został stworzony z myślą o osobach poszukujących rzetelnie i profesjonalnie przygotowanych ofert nieruchomości w naszym województwie.

Co zawiera portal?

Na portalu znajdują się wyłącznie oferty pochodzące z Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert (ZSWO). W systemie działa aktualnie ponad 80 największych i najbardziej prężnie działających biur z naszego regionu. Biura te musiały spełnić odpowiednie kryteria przyjęcia oraz działać zgodnie z regulaminem i etyką zawodową. Dzięki temu na portalu znajdują się oferty nieruchomości, które zostały przygotowane przez osoby z doświadczeniem i znajomością lokalnego rynku.

Każda z ofert jest rzetelnie opisana, posiada wszystkie niezbędne informacje, których poszukujący oczekuje oraz bogatą galerię zdjęć. Nieruchomości te zostały również zweryfikowane na etapie przyjmowania przez biuro pod względem prawnym, co nie pozostaje bez znaczenia dla osób ceniących swój czas i bezpieczeństwo transakcji. Mogą oni mieć pewność, że oferty prezentowane na portalu mogą być przedmiotem obrotu a ich stan prawny jest uregulowany.

Obecnie na portalu znajduje się ponad 20 000 aktualnych ofert.

Na uwagę zasługuje fakt, że jest to liczba niepowtarzających się ofert. To jedyny portal który oferuje taką funkcjonalność.

Jak to działa?

Został tutaj zastosowany mechanizm tzw. „paczkowania ofert” wykorzystywany w ZSWO. To jedyne takie rozwiązanie w systemach MLS. Większość z nich bazuje na niepowtarzalności ofert ale znajdują się w nich jedynie oferty na wyłączność co znacznie ogranicza ich ilość. W ZSWO jest inaczej… Każda przyjęta przez dane biuro oferta jest wprowadzana do systemu i nie ma tutaj znaczenia jaki rodzaj umowy pośrednictwa został zawarty. Oferty poszczególnych nieruchomości wprowadzone przez kilka biur łączone są ze sobą na podstawie ich pełnego adresu. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik portalu nie musi przeglądać 2-3 stron wyników, na których znajdują się te same oferty umieszczone przez kilkanaście biur. Na liście wyników pojawia się tylko jedna taka oferta przy której użytkownik otrzymuje informację w ofercie jakich biur jest dana nieruchomość oraz w jakiej cenie. To z jakim biurem podejmie współpracę zależy od użytkownika portalu i jego preferencji.

Którego biura oferta jest wyświetlana na portalu?

W przypadku powtarzających się ofert jako główna ( pełen opis oferty oraz zdjęcia ) wyświetlana jest ta, która została wprowadzona  do systemu ZSWO jako pierwsza. Pozostałe oferty tej samej nieruchomości wprowadzone przez inne biura łączą się z nią w „paczkę”.

Oferty na portalu umieszczane są bezpośrednio z bazy ofert ZSWO bez zbędnych eksportów. Dzięki takiemu rozwiązaniu aktualizacja ofert odbywa się niemal natychmiastowo.

 

Napisali o DobryAdres.pl :

 

http://szczecinbiznes.pl/prezentacje/Najwiekszy-wybor-nieruchomosci-w-regionie-czyli–DobryAdrespl_5387

http://prestizkoszalin.pl/2018/03/polecamy-serwis-dobryadres-pl/

http://silny-szczecin.pl/dobryadres-pl/

 

Tagi : mieszkania Szczecin/ | domy Szczecin | mieszkania Koszalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: