Podsumowanie zmian w prawie dotyczącym nieruchomości oraz pośredników w roku 2020. Prognozowane zmiany na rok 2021

Szkolenie online ZSPON pt. „PODSUMOWANIE ZMIAN W PRAWIE DOTYCZĄCYM NIERUCHOMOŚCI ORAZ POŚREDNIKÓW W ROKU 2020. PROGNOZOWANIE ZMIANY NA ROK 2021”. – 26.01.2021r.

administrator 10 grudnia 2020

zaprasza na szkolenie on-line pt.

„Podsumowanie zmian w prawie dotyczącym nieruchomości oraz pośredników w roku 2020. Prognozowane zmiany na rok 2021”.

TERMIN: 26.01.2021r. (wtorek)

Godziny szkolenia: 10:00 – 15:00

Organizator: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami
Prowadząca:
Ewa Klos-Rychter – radca prawny, pośrednik w obrocie nieruchomościami
Miejsce szkolenia: wydarzenie on-line

Formularz zgłoszeniowy_2021.01.26

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Rok 2020 był inny, niż wszystkie. Wydaje Ci się, że coś przegapiłeś? Zmiany wprawie budowlanym, a może nowe przepisy dotyczące wspólnot mieszkaniowych? Pracujesz zdalnie, ale zapomniałeś się zabezpieczyć z punktu widzenia ochrony danych osobowych? Co ciekawego pod względem prawnym wydarzyło się lub wydarzy w najbliższym czasie? Na wszystkie pytania odpowiemy na najbliższym webinarium – na szkoleniu omówione zostaną zmiany w prawie dotyczącym nieruchomości oraz pośredników w obrocie nieruchomościami. Praktyczna wiedza w pigułce – doświadczenie, wiedza i praktyka – oto propozycja na dobry początek Nowego Roku. Zmiany przepisów prawa budowlanego.

…………………………………………………………………………………….

Szczegółowy PROGRAM SZKOLENIA:

  1. Zmiany w podatku od nieruchomości.
  2. Rewolucja dotycząca wspólnot mieszkaniowych.
  3. Prawo wodne w roku 2020r.
  4. Tzw. ustawa Covidowa- regulacje dotyczące nieruchomości na czas pandemii.
  5. Praca pośrednika w czasie pandemii – praca zdalna a RODO.
  6. Omówienie innych zmian w prawie dotyczącym nieruchomości w roku 2020r.
  7. Prognozowane zmiany na rok 2021 z zakresu prawa dotyczącego konsumentów, podatku od najmu, prawa budowlanego.
  8. Co jeszcze się wydarzy w roku 2021?
  9. Ciekawe orzeczenia sądowe dotyczące nieruchomości i pośredników z roku 2020.

——– Kilka słów o prowadzącej:

Ewa Klos-Rychter – radca prawny, pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nadana w trybie państwowym nr 2770), od 1998 roku zawodowo związana z obsługą rynku nieruchomości, analityk rynku nieruchomości, specjalista w zakresie prawa obrotu nieruchomościami. Właścicielka Kancelarii Prawnej oraz Biura Obrotu Nieruchomościami KLOS. Uznany wykładowca na wyższych uczelniach (stała współpraca z Wrocławskim Uniwersytetem Przyrodniczym oraz Politechniką Wrocławską, współpraca z Wyższą Szkołą Bankową, Akademią Ekonomiczną we Wrocławiu), wykładowca na licznych szkoleniach, prelegent na konferencjach poświęconych rynkowi nieruchomości, trener na kursach przygotowujących do pracy w pośrednictwie organizowanych m.in. przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Centrum Edukacji Animus. Autorka wielu publikacji dotyczących m.in. analizy sytuacji na rynku nieruchomości, oceny stanu prawnego nieruchomości. Zaangażowana w rozwój zawodu oraz środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami. W latach 2005-2009 Prezes Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON. W latach 2011-2013 członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, w latach 2009 -2013 członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Laureatka wielu nagród, m.in. Złotej Odznaki Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Medalu XX – lecia oraz XXV -lecia Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, dwóch wyróżnień za wkład w rozwój profesji pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz rynku nieruchomości.

==========================================

DODATKOWE INFORMACJE:

·        Członkowie ZSPON, którzy nie zalegają w opłatach składek członkowskich oraz ich pracowników – 123zł brutto.

·        Członkowie ZSPON, którzy zalegają w opłatach składek członkowskich oraz ich pracownicy – 246zł brutto.

·        Osoby niestowarzyszone w ZSPON – 246zł brutto.

Pracowników zgłasza Członek ZSPON !!!

Formularz zgłoszeniowy_2021.01.26


REJESTRACJA: Prosimy o przesłanie wypełnionego załączonego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy zspon@zspon.pl do dnia 20.01.2021r.
UWAGA!: Wypełniony formularz należy przesłać wraz z dowodem wpłaty.

SPOSÓB ZAPŁATY:
Za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać zapłaty przelewem do dnia 20.01.2021r. w tytule przelewu proszę wpisać „Szkolenie-Szczecin, data, nazwa biura, nazwiska osób uczestniczących w szkoleniu.”
Nr konta BANK BGŻ 4320 3000 4511 1000 0004 0759 50

Zapraszamy serdecznie 🙂

Formularz zgłoszeniowy_2021.01.26