Szkolenie online – „RODO Reaktywacja – ochrona danych osobowych w biurze nieruchomości.” – 10.10.2021r.

administrator 17 września 2021

zaprasza na szkolenie on-line pt.

RODO Reaktywacja – ochrona danych osobowych w biurze nieruchomości.”

TERMIN: 12.10.2021r. (wtorek)

Godziny szkolenia: 10.00 – 16.00
Organizator: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami
Prowadząc
y: Rafał Szczeponek – prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami
Miejsce szkolenia:
wydarzenie on-line

Formularz zgłoszeniowy_2021.10.12 

program_RODO_12pazdziernika2021

Tematyka

Minęły już ponad 3 lata od wejścia w życie RODO – unijnej regulacji, która miała wyznaczyć nowe, jednolite w całej Unii standardy ochrony danych osobowych. Jak wygląda bilans tych 3 lata, co się sprawdziło, jakie elementy RODO do dzisiaj nie zostały poprawnie wdrożone i jak ochrona danych osobowych funkcjonuje (lub nie) w biurach nieruchomości? Na szkoleniu omówione zostaną decyzje Prezesa UODO, zobaczymy, za co nałożone zostały kary, jak do tych decyzji odnoszą się sądy administracyjne. Przedstawione zostaną praktyczne aspekty funkcjonowania RODO biurach nieruchomości – zgłaszanie naruszeń, realizowanie obowiązków informacyjnych, ochrona danych w marketingu i social media.

Co otrzymasz?

  1. intensywne szkolenie od godz. 10.00 do 16.00
  2. aktualne teksty ustaw i innych regulacji powołanych w szkoleniu
  3. wzory wybranych dokumentów omówionych podczas szkolenia
  4. imienne zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia

…………………………………………………………………………………….

——– Kilka słów o prowadzącym:

Rafał Szczeponek prawnik z zamiłowania i pośrednik z wyboru, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, pośrednik w obrocie nieruchomościami. W 2006r. uzyskał licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5913 w Ministerstwie Budownictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w dziale ekspansji dużej sieci dyskontowej, kancelariach prawniczych i biurach nieruchomości na Śląsku. Od 2006 roku prowadzi biuro nieruchomości w Katowicach. Wykłada na kursach licencyjnych i studiach podyplomowych, prowadzi wewnętrzne szkolenia dla biur nieruchomości (w tym dla sieci franczyzowych), prelegent na licznych seminariach i szkoleniach dla pośredników oraz zarządców. Uczestnik prac legislacyjnych nad ustawami regulującymi rynek nieruchomości.

Ukończył studia podyplomowe „Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie – Inspektor ochrony danych” w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Auditor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 27001:2017. Słuchacz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim „Prawo umów w obrocie konsumenckim i profesjonalnym”. Publikuje w branżowych wydawnictwach.

Jako miłośnik dobrego kina sporo czasu spędza na sali kinowej. Meloman i audiofil.

==========================================

DODATKOWE INFORMACJE:

·        Członkowie ZSPON, którzy nie zalegają w opłatach składek członkowskich oraz ich pracowników – 123zł brutto

·        Członkowie ZSPON, którzy zalegają w opłatach składek członkowskich oraz ich pracownicy – 246zł brutto

·        Osoby niestowarzyszone w ZSPON – 246zł brutto

Pracowników zgłasza Członek ZSPON !!!

W załączeniu: Formularz zgłoszeniowy_2021.10.12


REJESTRACJA:
Prosimy o przesłanie wypełnionego załączonego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy zspon@zspon.pl do dnia 07.10.2021r.
UWAGA!: Wypełniony formularz należy przesłać wraz z dowodem wpłaty.

SPOSÓB ZAPŁATY:
Za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać zapłaty przelewem do dnia 07.10.2021r. w tytule przelewu proszę wpisać „Szkolenie-Szczecin, data, nazwa biura, nazwiska osób uczestniczących w szkoleniu.”
Nr konta BANK BGŻ 4320 3000 4511 1000 0004 0759 50

Zapraszamy serdecznie 🙂

W załączeniu:
Formularz zgłoszeniowy_2021.10.12

program_RODO_12pazdziernika2021