ZSWO

LogoZSWO_BezTla

ZACHODNIOPOMORSKI SYSTEM WYMIANY OFERT

Zachodniopomorski System Wymiany Ofert, w skrócie ZSWO jest najnowocześniejszym narzędziem pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami umożliwiającym szybką i sprawną obsługę Klientów. Polega na wzajemnej, błyskawicznej wymianie ofert wraz ze zdjęciami oraz każdorazowo wprowadzanych do nich zmian pomiędzy uczestnikami systemu drogą elektroniczną.

ZSWO tworzy obecnie 88 biur nieruchomości, największe i najprężniej działających na zachodniopomorskim rynku.

Najistotniejsze cechy ZSWO z punktu widzenia Klienta biura nieruchomości

1/ wystarczy, aby

Sprzedający zgłosił swoją ofertę do jednego z biur uczestniczących w systemie wymiany, a w ciągu 48h znajdzie się ona u wszystkich pośredników należących do ZSWO. Wszystkie te biura będą promowały ofertę na swoich stronach www oraz przedstawiały zainteresowanym Klientom.

2/ wystarczy, aby

Kupujący zgłosił w jednym z biur uczestniczących w systemie wymiany jakiego typu nieruchomości poszukuje, a otrzyma oferty z całej bazy ZSWO.

Korzystanie przez Klientów z usług jednego z biur nieruchomości uczestniczącego w ZSWO ma same zalety. Zapewnia promocję zgłoszonej oferty przez kilkadziesiąt biur jednocześnie i dostęp do bazy ofert biur z całego systemu bez konieczności zawierania wielu umów pośrednictwa. Opiekujący się Klientem pośrednik dobrze poznaje jego potrzeby i dba o sprawność i bezpieczeństwo transakcji.

Gwarancją solidności ZSWO jest obowiązkowa przynależności biur w nim skupionych do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami, organizacji będącej członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zrzeszającej specjalistów rynku nieruchomości, którzy posiadają licencje zawodowe i ubezpieczoną działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zachodniopomorski System Wymiany Ofert to najwyższa jakość w obsłudze klientów biur nieruchomości.

Wystarczy wizyta u jednego z uczestników Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert, aby zrealizować swoje plany związane ze sprzedażą, wynajmem, kupnem, czy najmem nieruchomości!

Korzyści z przynależności do ZSWO:
– dostęp do bazy ofert 88 biur,
– Uczestnicy ZSWO zwolnieni są ze składania raportów ofert i transakcji do NBP dzięki współpracy ZSPON z Narodowym Bankiem Polskim, któremu przekazuje dane w celu analizy rynku.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: