Kurs na Pośrednika w obrocie nieruchomościami

Cena
1600 zł

Czas nauczania
60 godzin

Tryb nauczania
hybrydowy

Najbliższy termin
30.09.2023r.

! 35 edycję kursu na Pośrednika w obrocie nieruchomościami rozpoczynamy w terminie od 30.09.2023r. do 15.10.2023r. plus egzamin dn. 21.10.2023r. – rekrutacja do 15.09.2023r. – ZOSTAŁY 2 MIEJSCA WOLNE!

> Kolejną, 36 edycję kursu planujemy zrealizować w terminie 18.11.2023r. – 3.12.2023r. > egzamin – 9.12.2023r.

! Kurs hybrydowy /sobota-stacjonarnie, niedziela-online/

! Najbliższy egzamin zaplanowany w terminie 21.07.2023r.

Harmonogram zajęć XXXV edycja od 30.09.2023

Formularz zgłoszeniowy na kurs Pośrednika

Koszt uczestnictwa w kursie 1600 zł brutto /z 23%VAT/ (wraz z egzaminem)

Koszt uczestnictwa w kursie dla pracowników członków ZSPON 1500 zł brutto /z 23%VAT/ (wraz z egzaminem) – pracowników zgłasza członek ZSPON !

Zgłoszenie jest ważne tylko z Formularzem zgłoszeniowym i dowodem wpłaty za kurs (do pobrania poniżej).

====

Nasz kurs na Pośrednika to szansa zdobycia lub poszerzenia swojej wiedzy w zakresie obrotu nieruchomościami, która jest niezbędna do pracy w branży. Dzięki praktycznemu podejściu do zdobywania wiedzy gwarantujemy, że po ukończonym kursie będziesz posiadać kompetencje potrzebne do tworzenia, utrzymywania, a także rozwoju relacji między pośrednikiem a klientem. Krok po kroku pokażemy, jak prowadzić skuteczną komunikację i stosować strategie zarządzania relacjami.

Dla kogo jest ten kurs?

Możliwość poszerzenia swoich kompetencji mają przede wszystkim osoby posiadające wykształcenie minimum średnie. Dodatkowo, aby przystąpić do egzaminu, uczestnik musi mieć co najmniej 80% obecności na zajęciach oraz uregulować wszelkie opłaty związane ze szkoleniem.

img

Jak wyglądają zajęcia?

img

Czas trwania zajęć to 60 godzin lekcyjnych, w co wliczają się zarówno wykłady, jak i ćwiczenia.

img

Kurs prowadzimy w systemie weekendowym – hybrydowym (sobota – stacjonarnie ok. 8:30-17:00; niedziela – online ok. 8:30-17:00).

img

Zajęcia prowadzą członkowie naszego Stowarzyszenia, którzy posiadają ogromne doświadczenie zawodowe i na co dzień pracują jako pośrednicy.

img

Szkolenie na Pośrednika opiera się na podstawowych wymaganiach programowych zatwierdzonych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

img

Kurs kończy się egzaminem w formie pisemnej – testowej.

Programy edukacyjne Kursu powstały na bazie profilu kompetencyjnego przygotowanego przez Europejską Radę Nieruchomości – CEPI z siedzibą w Brukseli, której PFRN jest członkiem.

Co zyskasz?

img
Rzetelną wiedzę i możliwość zdobycia licencji

Program skupia się wokół tematów i zagadnień niezbędnych do wykonywania zawodu. Ponadto ukończenie kursu daje możliwość uzyskania licencji “Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN” – szczegóły znajdziesz tutaj.

img
Praktyczne umiejętności

Prowadzący zajęcia przekazują swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe, co pozwala sprecyzować umiejętności pozyskane przez każdego uczestnika kursu. Dodatkowo każdy moduł kursu określa umiejętności, które nabędzie uczestnik.

img
Informacje poparte danymi

Zarówno podczas części wykładowej (60%), jak i ćwiczeniowej/praktycznej (40%) prowadzący wskazuje adekwatną literaturę oraz prezentuje zakres przepisów prawnych dla każdego modułu tematycznego.

img
Szansa zdobycia pracy

Po odbyciu kursu istnieje możliwość podjęcia pracy w biurach nieruchomości pośredników zrzeszonych w ZSPON.

Co obejmuje cena kursu?

W koszty kursu wliczają się materiały szkoleniowe, opłata za egzamin pisemny, nadanie licencji Pośrednika PFRN po zdanym egzaminie, wpis do Centralnego Rejestru Pośredników Nieruchomości PFRN oraz zaświadczenie o ukończonym kursie. Koszt udziału w samym egzaminie wynosi 300 zł netto (+23%VAT) – co jest wliczone w całościową cenę kursu.

W przypadku niezaliczenia egzaminu uczestnik może skorzystać z dodatkowej poprawki, której cena wynosi 369 zł brutto.

img

Jak wyglądają zajęcia

  • Warunkiem przystąpienia do egzaminu po Kursie organizowanym przez ZSPON jest obecność na 80% zajęć oraz uregulowanie wszystkich opłat z nim związanych do jego zakończenia, przesłanie na maila zspon@zspon.pl: dowodu wpłaty i skanu świadectwa potwierdzającego co najmniej średnie wykształcenie.
  • Zastrzegamy możliwość zmiany formy i godzin prowadzenia kursów.
  • Po ukończeniu kursu i zdanym egzaminie każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu PFRN.
img

Zgłoszenie jest ważne tylko z formularzem zgłoszeniowym i dowodem wpłaty za kurs.

Jesteś chętny? Wypełnij załączony formularz i skontaktuj się z naszym biurem Stowarzyszenia: 534 644 611 lub 91 485 04 59

 

Do pobrania:

Aktualności

KONSULTACJE PRAWNE DLA CZŁONKÓW ZSPON

Zapraszamy członków ZSPON na indywidualne porady prawne z adwokatem Krzysztofem Krech -> tylko dla członków ZSPON.

19.09.2023

KONSULTACJE PREZESA ZSPON

Szanowni Członkowie ZSPON! Uprzejmie informuję, iż od dnia 02 października 2023 roku w każdy poniedziałek w godzinach 10:00 – 12:00 jestem do dyspozycji członków ZSPON w siedzibie przy ulicy Garncarskiej 5/U7 po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym do biura ZSPON.

18.09.2023

WYJAZD INTEGRACYJNY ZSPON – GRZYBOGRANIE 2023r.

Zarząd ZSPON zaprasza wszystkich członków wraz z rodzinami oraz współpracownikami na INTEGRACYJNY WYJAZD ZSPON – GRZYBOBRANIE 2023 13-15 października 2023r.

13.09.2023

WYPOŻYCZ KAMERKĘ 3D z Spotbrowser

Dzięki naszemu partnerowi SpotBrowser.com mamy możliwość przetestowania kamerki …

11.09.2023

BEZPIECZNY NAJEM

Sierpień i wrzesień to najbardziej gorące miesiące na rynku najmu. Do miast zjeżdżają uczniowie szkół średnich i studenci poszukujący lokum na czas kształcenia. Szczególnie z myślą o tej grupie, ale również o wszystkich innych szukających mieszkania czy pokoju, Polska Federacja Rynku Nieruchomości we współpracy z regionalnymi stowarzyszeniami pośredników w obrocie nieruchomościami, jak co roku prowadzi […]

17.08.2023

OFERTY NA SPORZĄDZENIE ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW

Od 28 kwietnia 2023 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy o charakterystyce energetycznej budynków i Prawa budowlanego- właściciele domów oraz mieszkań, w tym także zarządcy budynków, będą musieli przekazać świadectwo energetyczne najemcy lub nabywcy. Nieprzekazanie świadectwa będzie skutkować karą grzywny.

13.04.2023

KAMPANIA WSPARCIA POMIĘDZY CZŁONKAMI ZSPON – współpraca się opłaca!

Uruchamiamy kampanię wsparcia pomiędzy Członkami ZSPON

10.03.2023

NAGRODA / WYRÓŻNIENIE DLA ZSPON

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że podczas 24. Kongres Polskiej Federacji Rynku …

11.10.2022