Szkolenia

W trosce o wysoki poziom wiedzy naszych członków oraz ich pracowników organizujemy ciekawe szkolenia. W szkoleniach mogą uczestniczyć również osoby niestowarzyszone w ZSPON. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas warsztaty i szkolenia były na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarium wydarzeń ZSPON.

 

 

Szkolenie online ZSPON pt.”KSIĘGI WIECZYSTE W PRACY PRAKTYKA RYNKU NIERUCHOMOŚCI” – 18.11.2020r.

Szanowni Państwo!

Dnia 18.11.2020r. odbyło się oczekiwane przez Państwa szkolenie online nt.” KSIĘGI WIECZYSTE W PRACY PRAKTYKA RYNKU NIERUCHOMOŚCI” Pożółkłe karty, kurzem przyprószone…, które poprowadził radca prawny Piotr Dobrowolski.

Szkolenie odbyło się się online, ale w tradycyjnej formule warsztatowej. Analizowane były treści prawdziwych ksiąg – realne dokumenty i przypadki. Była okazja do skonfrontowania własnej wiedzy i rozwiązania bieżących problemów z praktyki uczestników.

Dziękujemy radcy prawnemu Piotrowi Dobrowolskiemu za jak zawsze doskonałe i merytoryczne przeprowadzenie szkolenia. Otrzymujemy same pozytywne opinie na ten temat 🙂

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, i zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez ZSPON.

Kolejne szkolenie planujemy w styczniu 2021r. nt. zmian w prawie w obrocie nieruchomościami … szczegóły już wkrótce na stronie www.ZSPON.pl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: