Za nami Spotkanie networkingowe dla członków ZSPON, które odbyło się w Courtyard by Marriott Szczecin City za nami????????

Tematem przewodnim były Certyfikaty energetyczne w sprzedaży lub najmie nieruchomości.

Gościem specjalnym była Pani Dr inż. arch. Karolina Kurtz-Orecka – dziękujemy bardzo za ciekawy i merytoryczny wykład ????
Dziękujemy uczestnikom spotkania????????
——-

Na spotkaniu poruszone zostały zagadnienia:

– czym są świadectwa energetyczne,
– kto ma obowiązek ich posiadania,
– w jakim przypadku po 28 kwietnia 2023 roku będą wymagane,

– jakie informacje są potrzebne do stworzenia takiego świadectwa oraz ile to będzie kosztować właściciela nieruchomości,

– jakie informacje ze świadectwa energetycznego należy umieszczać w ogłoszeniu o sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
– kto sporządza SChE.
——-

Gościem specjalnym będzie: Dr inż. arch. Karolina Kurtz-OreckaAdiunkt w Katedrze Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jest członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych, zespołów doradczych powoływanych przy ministerstwie właściwym ds. nauki i szkolnictwa wyższego (MNiSW, od 2012 r.; MEiN, od 2022), ekspertem Komisji Europejskiej (od 2017) oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (od 2018). Prowadzi szkolenia z zakresu fizyki budowli oraz efektywności energetycznej budynków. Jest czynnym praktykiem, wykonawcą licznych certyfikatów, audytów, doradztwa energetycznego oraz ekspertyz termowizyjnych.

————

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia ZSPON 🙂

Poniżej kilka zdjęć:

icon

Możliwość dołączenia do wspólnej bazy danych (ZSWO)

icon

Tańsze szkolenia

icon

Tańsze zbiorowe ubezpieczenie OC

icon

BEZPŁATNE porady prawne

icon

Współpraca z Rzecznikiem Dyscyplinarnym i Zawodowym

icon

Staniesz się rownież członkiem PFRN (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości)

icon

Niższe koszty uczestnictwa w imprezach

icon

Bezpłatny eksport ofert na portal dobryadres.pl

icon

Dostęp do aktualnych zmian w prawie dotyczących rynku nieruchomości

Co zyskuje członek

ZSPON

Aktualności

KONSULTACJE PRAWNE DLA CZŁONKÓW ZSPON

Zapraszamy członków ZSPON na indywidualne porady prawne z adwokatem Krzysztofem Krech -> tylko dla członków ZSPON.

19.09.2023

KONSULTACJE PREZESA ZSPON

Szanowni Członkowie ZSPON! Uprzejmie informuję, iż od dnia 02 października 2023 roku w każdy poniedziałek w godzinach 10:00 – 12:00 jestem do dyspozycji członków ZSPON w siedzibie przy ulicy Garncarskiej 5/U7 po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym do biura ZSPON.

18.09.2023

WYJAZD INTEGRACYJNY ZSPON – GRZYBOGRANIE 2023r.

Zarząd ZSPON zaprasza wszystkich członków wraz z rodzinami oraz współpracownikami na INTEGRACYJNY WYJAZD ZSPON – GRZYBOBRANIE 2023 13-15 października 2023r.

13.09.2023

WYPOŻYCZ KAMERKĘ 3D z Spotbrowser

Dzięki naszemu partnerowi SpotBrowser.com mamy możliwość przetestowania kamerki …

11.09.2023

BEZPIECZNY NAJEM

Sierpień i wrzesień to najbardziej gorące miesiące na rynku najmu. Do miast zjeżdżają uczniowie szkół średnich i studenci poszukujący lokum na czas kształcenia. Szczególnie z myślą o tej grupie, ale również o wszystkich innych szukających mieszkania czy pokoju, Polska Federacja Rynku Nieruchomości we współpracy z regionalnymi stowarzyszeniami pośredników w obrocie nieruchomościami, jak co roku prowadzi […]

17.08.2023

OFERTY NA SPORZĄDZENIE ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW

Od 28 kwietnia 2023 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy o charakterystyce energetycznej budynków i Prawa budowlanego- właściciele domów oraz mieszkań, w tym także zarządcy budynków, będą musieli przekazać świadectwo energetyczne najemcy lub nabywcy. Nieprzekazanie świadectwa będzie skutkować karą grzywny.

13.04.2023

KAMPANIA WSPARCIA POMIĘDZY CZŁONKAMI ZSPON – współpraca się opłaca!

Uruchamiamy kampanię wsparcia pomiędzy Członkami ZSPON

10.03.2023

NAGRODA / WYRÓŻNIENIE DLA ZSPON

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że podczas 24. Kongres Polskiej Federacji Rynku …

11.10.2022