Zapraszamy na ŚNIADANIE POŚREDNIKÓW W SZCZECINIE – 7.04.2024r.

Termin: 7 marca 2024r. (czwartek)
Godziny: 10:00-12:00
Miejsce
: Szczecin – Courtyard by Marriott Szczecin City, Brama Portowa II
—————————————————————————–

TEMAT: „Home staging – narzędzie skutecznego pośrednika”

GOŚCIE SPECJALNI: Anna Gocłowska i Agnieszka Gać

 
O home stagingu czyli profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży i wynajmu z pewnością słyszał już każdy pośrednik. Ale czy każdy pośrednik wie, jak wielką moc ma to narzędzie marketingowe?

> Na najbliższym śniadaniu pośredników 7 marca 2024 r. gościć będziemy home stagerki z zarządu Stowarzyszenia Home Staging Club Agnieszkę Gać i Annę Gocłowską.

Podczas spotkania spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy home staging to już standard czy nadal nowość w obsłudze nieruchomości. Ekspertki podzielą się swoją wiedzą na temat wykorzystania home stagingu w pracy pośrednika nieruchomości do zwiększenia jego skuteczności a tym samym zysków oraz przekażą praktyczne sposoby na przekonanie klientów do inwestycji w home staging. Dowiemy się, jakie błędy są najczęściej popełniane przy wprowadzaniu nieruchomości na rynek, gdzie szukać profesjonalnych home stagerów do współpracy i jak ta współpraca powinna przebiegać, by pośrednik osiągał lepsze rezultaty w swojej pracy. 

Goście specjalni:

Agnieszka Gać – home stagerka i stylistka wnętrz, prezes Stowarzyszenia HSC, od 3 lat działa na szczecińskim rynku; w 2023 zrealizowała 39 projektów nieruchomości na sprzedaż w Szczecinie i okolicach.

Anna Gocłowska – home stagerka, pośredniczka i projektantka wnętrz, wiceprezes Stowarzyszenia HSC, home stagingiem zajmuje się od 2014 roku wykonując te usługi dla klientów swojej agencji, klientów indywidualnych oraz innych biur nieruchomości.

Stowarzyszenie Home Staging Club – szczecińskie stowarzyszenie zrzeszające profesjonalnych home stagerów, działające na rzecz rozwoju i promocji zawodu; partner ZSPON

======

Uczestnicy: Członkowie ZSPON, pracownicy oraz współpracownicy Członków, osoby niestowarzyszone

Wstęp: członkowie ZSPON – 70zł; pozostałe osoby 80zł – płatność przelewem na konto ZSPON przed śniadaniem

Nr konta BANK BNP Paribas 4320 3000 4511 1000 0004 0759 50
 
Zgłoszenia do udziału w Śniadaniu prosimy przesyłać mailowo zspon@zspon.pl lub telefonicznie do biura ZSPON w terminie do 4.04.2024r.

————
UWAGA!
W przypadku rezygnacji w spotkaniu prosimy o informację do biura ZSPON najpóźniej na 2 dni przed śniadaniem, ponieważ śniadanie zamawiane jest na konkretną ilość osób, za którą Stowarzyszenie będzie musiało zapłacić!
Do zobaczenia! 

icon

Możliwość dołączenia do wspólnej bazy danych (ZSWO)

icon

Tańsze szkolenia

icon

Tańsze zbiorowe ubezpieczenie OC

icon

BEZPŁATNE porady prawne

icon

Współpraca z Rzecznikiem Dyscyplinarnym i Zawodowym

icon

Staniesz się również członkiem PFRN (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości)

icon

Niższe koszty uczestnictwa w imprezach

icon

Bezpłatny eksport ofert na portal dobryadres.pl

icon

Dostęp do aktualnych zmian w prawie dotyczących rynku nieruchomości

Co zyskuje członek

ZSPON

Aktualności

ŚNIADANIE POŚREDNIKÓW – KOSZALIN – 1.03.2024r.

Zapraszamy na ŚNIADANIE POŚREDNIKÓW W KOSZALINIE – 1.04.2024r.

16.02.2024

ŚNIADANIE POŚREDNIKÓW – SZCZECIN – 7.04.2024r.

Zapraszamy na ŚNIADANIE POŚREDNIKÓW W SZCZECINIE – 7.04.2024r. Termin: 7 marca 2024r. (czwartek)Godziny: 10:00-12:00Miejsce: Szczecin – Courtyard by Marriott Szczecin City, Brama Portowa II —————————————————————————– TEMAT: „Home staging – narzędzie skutecznego pośrednika” GOŚCIE SPECJALNI: Anna Gocłowska i Agnieszka Gać   O home stagingu czyli profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży i wynajmu z pewnością słyszał już każdy pośrednik. […]

14.02.2024

Szkolenie – „Co o gruntach każdy pośrednik wiedzieć powinien?” – 15.03.2024r. Szczecin

Zapraszamy na szkolenie o działkach…

14.02.2024

KONSULTACJE PRAWNE DLA CZŁONKÓW ZSPON

Zapraszamy członków ZSPON na indywidualne porady prawne z adwokatem Krzysztofem Krech -> tylko dla członków ZSPON.

06.12.2023

KONSULTACJE PREZESA ZSPON

Szanowni Członkowie ZSPON!

18.09.2023

WYPOŻYCZ KAMERKĘ 3D z Spotbrowser

Dzięki naszemu partnerowi SpotBrowser.com mamy możliwość przetestowania kamerki …

11.09.2023

BEZPIECZNY NAJEM

Sierpień i wrzesień to najbardziej gorące miesiące na rynku najmu.

17.08.2023

OFERTY NA SPORZĄDZENIE ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW

Od 28 kwietnia 2023 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o charakterystyce energetycznej budynków i Prawa budowlanego

13.04.2023

KAMPANIA WSPARCIA POMIĘDZY CZŁONKAMI ZSPON – współpraca się opłaca!

Uruchamiamy kampanię wsparcia pomiędzy Członkami ZSPON

10.03.2023